23.02.2026

22 лютого 2026 року в школі спортивної гімнастики та акробатики «М2» Studio відбувся відкритий чемпіонат м. Полтава з гімнастики спортивної, стрибків на батуті та стрибків на акробатичній доріжці. Підтримати та привітати спортсменів і тренерів завітав перший заступник міського голови Валерій ПАРХОМЕНКО та побажав невичерпної енергії, сталевих нервів і впевненості у кожному русі та щоб кожен виступ приносив лише радість і впевненість у власних силах.