За підтримки Управління у справах фізичної культури та спорту Полтавської міської ради та В/К Максимус 19-20 грудня відбувся новорічний турнір серед юнаків та дівчат 2013-2006 р.н. Змагання проходили на базі ЗОШ-№38. Брало участь 2 підгрупи молодша та старша. В молодшій групі 2010-2013 рік:
1- місце – В/К «Максимус-1».
2- місце В/К «Максимус-2».
3 місце – СДЮСШОР- 2.
Старша група 2009-2006:
2- місце «В/К Максимус 2».
3 – місце СДЮСШОР-2.