23.09.2025

21.09.2025 року за підтримки першого заступника міського голови Валерія ПАРХОМЕНКА, Інститута розвитку міста, Управління у справах фізичної культури та спорту ПМР та КЗ “Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” відбувся ВЕЛОПРОБІГ з нагоди Європейського тижня мобільності у Полтаві, де взяло участь понад 100 учасників. Велосипедисти збиралися на вулиці Зелений Острів (Поділ), а на фініші “On top camp”на учасників чекали розіграш лотереї та велопікнік.