Цими вихідними в залі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбулося свято краси і грації відкритий фестиваль з гімнастики художньої «Я – Зірка», в рамках матчевої зустрічі між спортсменками Харкова та Полтави. У змаганнях взяло участь 147 спортсменок віком від 4 до 18 років. Привітати учасників та переможців завітав перший заступник міського голови Валерій ПАРХОМЕНКО. Спортсменки Харкова нажаль не мають змоги проводити змагання у себе в місті через постійні обстріли з боку російської федерації. Полтава вдруге вже гостинно приймає гімнасток з Харкова. Віримо в Перемогу. Дякуємо ЗСУ!