Цими вихідними у Полтаві за підтримки Управління у справах фізичної культури та спорту Полтавської міської ради на майданчиках стадіону «Динамо» відбувся відкритий Кубок міста Полтави з волейболу серед ветеранських чоловічих команд.Турнір зібрав досвідчених спортсменів, які вкотре довели: справжня любов до спорту не має віку. Кожна гра була емоційною, кожний розіграш був напружений а вболівальники мали змогу насолодитися майстерністю учасників.За підсумками Кубку:І місце – ДСНС м. Полтава, ІІ місце – м. КременчукІІІ місце – ВК «Ветеран» м. Полтава Відкритий Кубок міста з волейболу вкотре став прикладом того, як спорт об’єднує людей та дарує позитивні емоції.Щиро дякуємо всім учасникам, організаторам, суддям і вболівальникам за атмосферу справжнього спортивного свята!Особлива подяка Силам оборони України за можливість жити, працювати та проводити спортивні заходи у рідній країні.Все буде Україна!