За підтримки Управління у справах фізичної культури та спорту Полтавської міської ради13-14 квітня 2024 року у м. Дніпро пройшов чемпіонат України з кіокушин карате, у якому прийняли участь понад 500 спортсменів з Дніпровської, Полтавської, Київської, Харківської, Запоріжської, Миколаївської, Львівської, Рівненської областей.
Чемпіонат України розпочався з загальнонаціональної хвилини мовчання, щоб вшанувати пам’ять усіх військових та цивільних.
У вступному слові організатори подякували ЗСУ та всім хто боронить нашу країну, завдяки цим людям наші спортсмени мають змогу вдосконалювати свою спортивну майстерність та піднімати прапор України на міжнародних змаганнях.
Збірна команда Полтавської області, складалась з спортсменів м. Полтави, Полтавської обл. та спортсменів КЗ”ПДЮСШ” ПОЛТАВА. На змаганнях спортсмени показали високий результат.
Чемпіонами та призерами стали:
1 місце:
Чорний Іван, Люлька Ілля, Череватий Павло, Кузнецов Роман, Ставковий Стас, Гриб Марія, Гриб Євангеліна, Клименко Валерія.
2місце:
Губенко Анна, Мінченко Артём, Толмачов Павло, Каплун Єлизавета, Сенченко Христина.
3місце:
Чорна Вікторія, Тарасова Віра.
Підготували спортсменів до змагань тренери: Місюренко Максим, Хашаба Дмитро, Гнітько Олександра, Кулешов Дмитро, Тимошенко Віталій,Рукавков Анатолій.
Призери були нагородженні кубками дипломами та медалями.
Вітаємо наших спортсменів! Слава ЗСУ!!!