За підтримки Управління у справах фізичної культури та спорту Полтавської міської ради та ГО «Федерація Баскетболу міста Полтави» до дня захисту Дітей у м. Полтаві проведено Відкритий Турнір з баскетболу 3х3 серед дітей 2009 року та молодші.
Провели захід у 5-ти вікових категоріях: U-10 , U-12 , U-13 , U-15 та Дівчата 09/10.
До Полтави завітали команди з міст : Харкова, Суми , Скороходове, Миргород.
Також до заходу і його організації долучились наші друзі та партнери ТМ Рудь (@rud_ua ) – усі діти та присутні ласували найсмачнішими морозивом та постійним партнером компанія UGTC-TRADE (@ugtc_trade ).
Ділимось першими світлинами, моментами з Турніру .
1.06.24
Дякуємо кожному хто долучився до організації та участі .
Та ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЄМО, ЗСУ !!!